Patronat honorowy Patronat medialny Partnerzy pokazów Sponsorzy pokazów
A A A
Biało Czerwone Iskry
02/06/2015
"Biało Czerwone Iskry"
Czytaj dalej
Wspaniała informacja dla fanów "Zespołu Akrobacyjnego Biało Czerwone Iskry”, który po paru latach nieobecności zagości nad bielskim niebem. W składzie 6 samolotów. Oficjalne stanowisko.
Poniżej link do oficjalnej strony Zespołu. www.bialoczerwoneiskry.eu
Zwiń
Zaproszenie
02/06/2015
Zaproszenie
Czytaj dalej
Aeroklub Bielsko-Bialski wraz z Gminą Bielsko-Biała zapraszają serdecznie na XII Międzynarodowy Piknik Lotniczy , który odbędzie się na naszym lotnisku w ostatni weekend wakacji w dniach 29.08-30.08.2015.
Zwiń
Marynarka Wojenna na Pikniku Lotniczym!
02/06/2015
Samolot An-28 na Pikniku Lotniczym
Czytaj dalej
Na wyposażeniu lotnictwa Marynarki Wojennej znajdują się samoloty An-28. W tym roku jedna z nich przyleci na pokaz statyczny na nasz Piknik. Więcej: http://www.mw.mil.pl/index.php?akcja=lotnictwo
Zwiń
Czeska grupa retro Red Baron
02/06/2015
Czeska grupa Pterodactyl Ltd. na Pikniku Lotniczym!
Czytaj dalej
Podczas tegorocznego pikniku, ze swoim wojennym programem wystapi czeska grupa Pterodactyl Ltd.! www.pterodactyl-flight.cz
Zwiń
Uwe Zimmermann
02/06/2015
Podniebny Rockendrolowiec
Czytaj dalej
Mistrz wyścigów motorowych Niemiec, pilot akrobacyjny, biznesmen. Z lotnictwem związany od dziecka, zaczynał od lotów szybowcami, później uzyskał licencję pilota samolotowego. Rozwinął skrzydła u boku trenera czeskiej kadry narodowej w akrobacji. Brał udział w wielu zawodach akrobacyjnych, ale to nie wystarczyło i rozpoczął przygodę z pokazami akrobacyjnymi. Obecnie lata na Extrze, wcześniej latał na Zlinach, Giles 202.
Zwiń
Loty pasażerskie i skoki spadochronowe w tandemie
02/06/2015
Loty pasażerskie i skoki spadochronowe w tandemie
Czytaj dalej

Jak co roku oferujemy naszym gościom możliwość odbycia lotu widokowego nad Bielskiem i Beskidami, a także, dla najodważniejszych, skok spadochronowy w tandemie. Ceny tych atrakcji kształtują się następująco:


Loty pasażerskie będą się odbywały samolotami AN-2 i Wilgą

Skok spadochronowy w tandemie: 700,00 zł

Zapisy: kyrtek@op.pl

Zwiń
Pipistrel Virus SW
02/06/2015
Pipistrel Virus SW
Czytaj dalej

Podczas tegorocznego pikniku będzie możliwość zobaczenia w locie i na wystawie statycznej samolotu ultralekkiego Pipistrel Virus SW, który jest obecnie najszybszym, produkowanym samolotem ultralekkim na świecie. Prędkość przelotowa ponad 270km/h i zasięg 1500km sprawiają, że podróżowanie po kraju i Europie stało się dużo prostsze i szybsze. Warto wspomnieć, że Virus SW dwukrotnie brał udział w wyprawach dookoła świata, obleciał Biegun Północny oraz zdobył dwie nagrody w konkursach organizowanych przez NASA.

Zapraszamy do zapoznania się z tym niezwykłym samolotem ultralekkim podczas Pikniku!

Zwiń
Allstar PZL Glider na bielskim pikniku
02/06/2015
Allstar PZL Glider na bielskim pikniku
Czytaj dalej

Jak co roku, nie zabraknie na pikniku pokazów na ziemi i w locie produkowanych w Bielsku szybowców.

Allstar PZL Glider ( www.szd.com.pl ), pod słynnym, dobrze znanym lotnikom logo "SZD", wprowadza właśnie na rynek swój najnowszy produkt - dwumiejscowego, pełnoakrobacyjnego SZD-54-2 Perkoza. Tym razem zobaczymy go w najnowszej 20 metrowej wersji. O tym, jak lata ten szybowiec i co nim można zrobić, przekonamy się w trakcie pokazów.

Zwiń
Hotel SPA Jawor ****
02/06/2015
Hotel SPA Jawor **** - Promocja dla gości Pikniku
Czytaj dalej

Hotel SPA Jawor oferuje promocyjny rabat 20% dla gości Pikniku. Przy rezerwacji wystarczy powołać się na "Piknik".

Zwiń